Back to Top

O nas

 

Nasz gabinet znajduje się w miejscu, w którym przez wiele lat istniała placówka weterynaryjna, będąca filią elbląskiej przychodni dla zwierząt.

Pod koniec 2011 roku filia ta zmieniła swoją lokalizację, a na jej miejscu w marcu 2012 roku rozpoczął działalność GABINET WETERYNARYJNY PRO-VET.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego gabinetu. Pomieszczenia naszego gabinetu zostały wyremontowane zyskując charakter przyjazny dla właścicieli zwierząt i ich ulubieńców. Wyposażyliśmy je również w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i laboratoryjny dzięki czemu nasz gabinet świadczy obecnie usługi weterynaryjne w  bardzo szerokim zakresie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli naszych pacjentów na bieżąco uzupełniamy swoją wiedzę i podnosimy kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach weterynaryjnych. Tylko u nas jedyny dyplomowany specjalista chirurg w Elblągu.

Najważniejszymi wartościami, którymi kierujemy się w codziennej pracy są zdrowie i dobro naszych czworonożnych pacjentów oraz uśmiech na twarzach ich właścicieli.

 
 
 
 

my